• banner adult
  • banner training

Instruktor bodystylingu

IMG 4221-01 fotoKIB 300

Čerpáme z mnohaleté zkušenosti realizace rekvalifikačních kurzů v oblasti fitness. Otevřená komunikace je pro nás samozřejmostí, stejně tak odbornost, profesionální předávání znalostí a dovedností, přesné definování požadavků, dodržování pravidel, rozvoj a respektování Vaší jedinečnosti.

 Rekvalifikační kurz Instruktor bodystylingu Vás připraví na povolání Instruktor skupinových kondičních a funkčních cvičení se zaměřením na vedení posilovacích lekcí ve velké šíři a pestrosti. Profil absolventa je definován kvalifikačním standardem Národní soustavy kvalifikací ad: http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-554-Instruktor_bodystylingu. Kurz je akreditován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR pod číslem jednacím:117/2014-50

Absolvent se orientuje v oblasti anatomie a do praxe propojuje poznatky z fyziologie pohybové soustavy člověka. Umí analyzovat držení těla v polohách a pohybech u klientů a citlivě korigovat pohybové stereotypy klientů tak, aby posilovací cvičení klienta harmonicky rozvíjelo a nezpůsobovalo zdravotní problémy. Absolvent umí sestavit a vést vhodný cvičební program pro skupinovou lekci posilovacích forem cvičení. Posilovací cviky umí přesně technicky předvést a vysvětlit, umí korigovat nesprávné technické provedení. Absolvent dokáže cvičební program modifikovat s využitím lehkého náčiní a balančních pomůcek. Absolvent umí vytvořit a vést cvičební program pro specifické skupiny klientů (těhotné ženy, ženy po porodu, senioři, klienti s oslabením pohybového systému). Absolvent umí poskytovat základní poradenství v oblasti zdravého životního stylu - výživový a pitný režim. Absolvent umí poskytnout první pomoc a zná zásady bezpečnosti a prevence úrazů při sportovních aktivitách.

Kromě témat nastavených standardem absolvujete tréninky v rámci lekcí, které jsou aktuálně IN tj. metodika kruhového tréninku s využitím pomůcek pro funkční trénink, využití závěsných systémů, obsah a vedení lekcí: interval training, ballance work, fat burning a pod. Získáte bohaté zásobníky cviků s vlastní vahou těla i s pomůckami (jednoruční činky, tyče, overbally, fitbally, balanční plošiny - bosu, airstep atd.) a adekvátní související komunikační prostředky tak, aby Vaše vedení skupinového cvičení bylo efektivní a pro klienty příjemné a prospěšné.

Rozsah školení: 150 výukových hodin. Školení proběhne formou víkendového studia (pátek a neděle) v 5ti víkendech.

Aktuální termíny kurzu - školících víkendů:
A víkend: 10. - 12. 4. 2015
B víkend: 1. - 3. 5. 2015
C víkend: 15. - 17. 5. 2015
D víkend: 29. - 31. 5. 2015
E víkend: 19. - 20. 6.2015 + neděle 21. 6. 2015 řádný termín závěrečné zkoušky

Rámcový časový harmonogram:
pátky: 16:00 - 20:00 hod. , státní svátek 8:30 - 19:00hod.
soboty: 8:30 - 19:00 hod.
neděle: 8:30 - 17:00 hod.

Školení je zakončeno závěrečnou zkouškou - teoretická část (test + ústní ověření) a praktická část (praktické předvedené vedení lekce bodystylingu a řešení modelové situace v rámci poskytnutí první pomoci). Praktická část zkoušky vychází z metodického dopisu, který účastník kurzu vypracuje dle požadavku kvalifikačního standardu.

Kritéria pro přihlášení do kurzu a absolvování závěrečné zkoušky:

  • dosažení věku 18 let
  • ukončené středoškolské vzdělání (výuční list či maturutní vysvědčení)
  • zkušenost se skupinovým cvičením posilovacích forem jako klient

Dokumenty k doložení při zahájení kurzu:
kopie výučního listu či maturitního vysvědčení, občanský průkaz

Cena školení: 12 995  (bez DPH - rekvalifikační kurz je od platby DPH osvobozen)

Platbu je možné rozložit do dvou splátek: 7000Kč a 5995Kč
Celá částka musí být uhrazena tři dny před zahájením A víkendu.

Cena zahrnuje:

  • Manuál pro instruktory bodystylingu - metodický materiál vytvořený lektorským týmem
  • výuku v celém rozsahu
  • řádný termín závěrečné zkoušky

Náhradní termín zkoušky - cena: 950 Kč

Pokud jste nezaměstnaní a registrovaní na úřadu práce využijte možnosti financování svého vzdělávání z projektu OP LZZ: Vzdělávání a dovednosti pro trh práce (r.č.: CZ.1.04./2.1.00/03.00017). Více informací ZDE

Kapacita kurzu: 20 osob ... přihlašte se včas

Těší se na Vás lektorský tým:
Mgr. Hana Mihulová
Mgr. Lucie Čadanová - Dědičová
Jan Jaroš
MUDr. Tomáš Dědič
MUDr. Michal Mihula

Realizace kurzu: v moderních a výborně vybavených prostorách SPORTOVNÍHO CENTRA FAJNE, Generála Sochora 12, 708 00 Ostrava - Poruba, www.scfajne.cz

Nabídka: účastníci školení mohou vždy po ukončení školícího dne v rámci své duševní regenerace využít 50% slevu na pronájem squashového kurtu tj. 60Kč včetně zapůjčení raket a míčku.

TĚŠÍME SE NA VÁS, VYPLŇTE, PROSÍME, REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

Závazná přihláška

Registrační údaje
Věnujte prosím pozornost vyplňovaným údajům !!!
např. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
např. Ing.
např. Adam
např. Novotný
např. PhD.
např. Novotného 13, Ostrava, 1110
např. 775 123 456
Povinné údaje pro tvorbu osvědčení
např. 1.12.1895
např. Ostrava
Informační email s podrobnostmi ke školení obdržíte 7 dní před zahájením kurzu Instruktor bodystylingu.Rádi zodpovíme Vaše případné dotazy.
Odesláním závazné přihlášky zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Obchodními podmínkami a souhlasím s nimi. Dále souhlasím s evidencí svých osobních údajů pro potřebu Argent, vzdělávací agentury s.r.o. Argent, vzdělávací agentura s.r.o. se zavazuje, že bude s osobními údaji účastníků kurzů nakládat v souladu s platným zákonem č. 101/2000 Sb. na Ochranu osobních údajů a bude je používat výhradně pro účely organizování svých vzdělávacích akcí.

 

 

 

Partneři

  Rozběh mysli